آموزش

آموزش

آموزش تخصصی کاربردی شبکه فیبر نوری

دوره‌ های کاربردی و حرفه‌ای فیبر نوری شرکت آریا ساسل جم مطابق با استاندارد های روز دنیا و با بهره‌ گیری از دانش و تجربه تیمی متشکل از متخصصین این رشته جهت بالا رفتن مهارت علاقه‌مندان در دوره‌ های آموزشی مختلف برگزار می‌گردد.

اين تيم شامل دو کارشناس فنی می باشد که آموزش‌ های لازم را در داخل و خارج از کشور طی نموده و از وظايف اصلی اين بخش ارتقای دانش سازمان و تربيت منابع انسانی کارآمد است که همکاری لازم را با بخش فنی دارد؛ از ديگر وظايف اين بخش مي‌توان به موراد ذیل اشاره نمود:

  • تأمين منابع آموزشی با همکاری بخش مستند‌ سازی
  • ايجاد روندهاي لازم جهت سهولت يادگيری در شرکت
  • ارائه دوره‌ های آموزشی جهت خريداران تجهيزات از شرکت
  • برگزاری دوره‌ های آموزشی فيبرنوری و تجهيزات تست و اندازه‌ گيری
  • بررسی دوره‌ های آموزشی مورد نياز خارج از شرکت جهت ارتقاء علمی پرسنل
  • ارائه سمينار آموزشی در محل کارفرما

در دوره‌ های آموزشی شرکت آریا ساسل کارآموزان گرامی با در اختیار داشتن ملزومات مربوطه به صورت تئوری و عملی با تجهیزات فیبر نوری، انواع کابل و کاربرد آنها، نحوه نصب و کابلکشی، فیوژن فیبر و تست شبکه فیبر نوری طی دوره‌ های ۱ الی ۳ روزه آشنا خواهند شد.

حضور در یکی از دوره‌ های این شرکت قطعاً سبب خواهد شد تا با اشتیاق مضاعف در دوره های بعدی آن نیز حاضر شوید. مطالب و محتوای دوره‌ های این مؤسسه به ندرت مورد توجه مؤسسات آموزشی دیگر بوده و از این‌رو تحول و نو آوری خاصی در محتوای دوره‌ های مذکور دیده می‌شود.

آموزش دوره‌ های تخصصی تجهیزات شبکه و آشنایی با تجهیزات فیبر نوری

دوره آموزش تخصصی کابل‌ کشی ساخت‌ یافته (Structured Cabling)

در این دوره به تعریف مبانی کابل‌ کشی ساخت‌ یافته، تئوری‌ های شبکه، استاندارد های کابل‌ کشی کابلهای فیبر نوری و موارد و جزئیات بسیار مفید دیگر در این زمینه خواهیم پرداخت.

کابل‌ کشی ساخت‌ یافته (Structured Cabling): به زیرساخت‌ های کابل‌ کشی جهت ایجاد ارتباط میان اجزاء شبکه در محیط یک ساختمان یا یک فضای خاص گفته می‌شود. در واقع می‌توان کابل‌ کشی ساخت‌ یافته را مجموعه‌ ای از اصول و روش‌ های استاندارد دانست که این مجموعه خود به زیر مجموعه‌ هایی تقسیم می‌گردد. منظور از زیر مجموعه بلوک‌ های قابل‌ کنترلی است که تجهیزات شبکه در هر بلوک مستقل از تجهیزات موجود در سایر بلوک‌ها مدیریت و نگهداری می‌شوند.

دوره آموزش تخصصی آشنایی با تجهیزات فیبر نوری

در این دوره به بررسی چگونگی کارکرد فیبر نوری و نحوه هدایت نور، انواع کابل‌ کشی و انجام کارهای عملی با دستگاه فیوژن و همچنین آشنایی با اصطلاحات فنی این رشته و موارد مفید دیگر خواهیم پرداخت.

 

 

تیم پشتیبانی آریا ساسل