توان شرکت

توان شرکت

شرکت آریا‌ ساسل جم به پشتوانه سال‌ها تجربه مدیران و کارشناسان در زمینه انواع شبکه‌ های مبتنی بر فیبر نوری و شبکه‌ های کامپیوتری مبتنی بر Copper شامل توسعه، بهسازی، نگهداری و تأمین کالا و همچنين با بهره‌گیری از کادر فنی و اجرایی متخصص توانسته در زمینه اجرا و نظارت بر مراحل مختلف ايجاد شبکه‌ های مخابراتی و ارتباطی دقت و نظارت مستمر داشته و موفق به رعایت کیفیت‌ های استاندارد شده است.

از دلايل برتری شرکت آریا ساسل جم مي‌توان به اين امر اشاره نمود که مراحل تحلیل و کارشناسی روندهای سازمانی در فاز نياز سنجی پروژه توسط نیروهای نخبه صورت پذيرفته تا بهترین سرویس‌ ها و امکانات به مخاطبان ارائه گردد. همچنين پرسنل و همکاران ما در زمان اجرا برطبق جداول زمانبندی پیشرفت کار پروژه عمل کرده و سبب ايجاد ارزش افزوده برای کارفرمايان و شرکت گرديده‌اند.

طراحی، مشاوره و نظارت پروژه‌ های فیبر نوری

شرکت آریا ساسل با هدف ارائه و گسترش استفاده از سیستم‌ های مخابراتی و انفورماتیك و بالا بردن بهره‌ وری و بازدهی سیستم‌ های موجود بنا نهاده شده و به عنوان پیشرو در زمینه طراحی و مشاوره زیر ساخت‌ های مراكز داده فعالیت می‌نماید. بخش طراحي و مهندسي شرکت آریا ساسل هسته اصلي شرکت در انجام فعاليت‌هاي محوری مشاوره مهندسي، طراحي و نظارت مي‌باشد. اين مجموعه با بكارگيري متخصصان با تجربه در مقاطع عالی قادر به ارائه خدمات مهندسي پايه، تفصيلي و مشاوره درقالب بخش‌ هاي مختلف مهندسي می‌باشد.

ارائه مشاوره، طراحی کار‌ساز و راهکارهای متناسب با نیاز و شرایط هریک از سازمان‌ها و مجموعه‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات شرکت آریا‌ ساسل در این بخش به‌ شمار می‌آیند.

آموزش تخصصی شبکه فیبر نوری

دوره‌ های کاربردی و حرفه‌ ای فیبر نوری شرکت آریا ساسل جم مطابق با استانداردهای روز دنیا و با بهره‌گیری از دانش و تجربه تیمی متشکل از متخصصین این رشته جهت بالا رفتن مهارت علاقه‌مندان در دوره‌ های آموزشی مختلف برگزار می‌گردد.
اين تيم شامل دو کارشناس فنی می‌باشد که آموزش‌ های لازم را در داخل و خارج از کشور طی نموده و از وظايف اصلی اين بخش ارتقای دانش سازمان و تربيت منابع انسانی کارآمد است که همکاری لازم را با بخش فنی دارد.

توسعه و بهسازی شبکه‌ های فیبر نوری

شرکت آریا ساسل هم اکنون دارای سه تيم اجرايي مي‌باشد که هر يک از تيم‌ های مذکور شامل يک کارشناس اجرايي که در پروژه نقش سرپرست گروه اجرايي و نيز مدير پروژه را ايفا کرده و دو تکنسين نصب و بهسازی شبکه فيبر نوری مي‌باشد که به‌ صورت تمام وقت در پروژه‌ های توسعه، نصب و راه اندازی فعالیت دارند.

برداشت اطلاعات و مستند سازی پروژه‌ های فیبر نوری

تيم مستند سازی شرکت آریا ساسل شامل دو کارشناس مستند‌ سازی مي‌باشد که وظيفه تهيه مستندات مربوط به قبل و بعد از اجراي پروژه را برعهده دارند. اين تيم با هماهنگی بخش بررسی‌ های فنی و نيز بخش آموزش اقدام به تهيه مستندات لازم جهت پيشبرد اهداف شرکت مي‌نمايند.

تعمیر و نگهداری شبکه‌ های فیبر نوری

از دیگر فعالیت‌های شرکت آریا ساسل تعمیر و نگهداری شبکه‌ های مبتنی بر فیبر نوری می باشد به گونه‌ای که کارشناسان خبره و متخصص این شرکت بلافاصله بعد از اعلام نقطه آسیب‌ دیدگی از سوی کارفرما در منطقه حضور یافته و عملیات تعمیر و نگهداری شبکه را انجام خواهند داد.

فروش و بازرگانی تجهیزات فیبر نوری

از جمله مهم‌ترين فعاليت‌هاي اين شركت، نو آوري و ارائه آخرين محصولات شبكه‌ هاي مخابراتي مبتني بر فيبر نوري مي‌باشد. آریا ساسل از شرکت‌ های خدماتی فعالی است که با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه‌ های بازرگانی داخلی و خارجی به مجموعه‌ ای معتبر و شناخته شده تبدیل شده است. با توجه به جايگاه شبكه‌ هاي مبتنی بر فیبر نوري به‌ عنوان بستر اصلي انتقال اطلاعات در شبکه مخابرات كشور و گسترش نياز كارفرمايان به اين تكنولوژي، اين شرکت بر آن شد تا جهت حمايت از کاربران تکنولوژي‌ هاي جديد مخابراتي، زمينه ارائه خدمات شايسته خود به صنعت مخابرات کشور را فراهم نمايد.

تولید تجهیزات پسیو فیبر نوری

شرکت آریا ساسل مفتخر است که علاوه بر تأمین تجهیزات شبکه‌ های مبتنی بر فیبر نوری تولید کننده قطعات و تجهیزات شبکه پسیو فیبر نوری نیز می‌باشد. تولیدات شرکت آریا ساسل مجموعه‌ ای است متشکل از انواع پچکورد، پیگتیل، پچ پنل فیبر نوری و … با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه.

آنچه آریا ساسل را از سایر مجموعه‌ها متمایز می‌نماید، سرعت، دقت و حفظ کیفیت در تولید، قیمت رقابتی، سرویس به موقع و بصیرت و انعطاف لازم در تأمین خواست مشتری بر اساس فرآیند های تولید می‌باشد. هدف از تولید، ساخت محصول مورد نیاز مشتری با کیفیتی مطابق با استانداردهای روز جهان است.

کنترل پروژه فیبر نوری

تيم کنترل پروژه شرکت آریا ساسل شامل يک کارشناس و يک کاردان کنترل پروژه مي‌باشد. در اين بخش سياست‌ها، روش‌ها و برنامه‌ هاي اجرائی جزئي از داده‌ هاي ورودي به سازمان محسوب مي‌شوند و امور مديريت و کنترل کاربرد صحيح و مناسب منابع و همچنين امکانات لازم براي اجراي فعاليت‌ ها به منظور دستيابي به اهداف پروژه بر‌عهده این تیم مي‌باشد و براي داشتن امکانات لازم جهت کنترل نحوه پيشرفت فرآيندها و مقايسه بازده عملي سازمان با آنچه که برنامه‌ ريزي شده اطلاعات مناسبي از نحوه پيشرفت کارها جهت تعيين استراتژی سازمان به مديريت ارائه مي‌گردد.

تحقیق و توسعه فنی شبکه‌ های فیبر نوری

تیم تحقیق و توسعه فنی شرکت آریا ساسل شامل يک کارشناس تجهيزات اکتيو، يک کارشناس تجهيزات پسيو و يک کارشناس نقشه‌ برداری بوده که علاوه بر همکاری تنگاتنگ با بخش اجرایي با بخش‌ های بازرگانی و آموزش نيز همکاری مي‌نمايند. اين بخش علاوه‌ بر بررسی‌ های فنی مورد نياز در هنگام اجرای پروژه، وظيفه اطلاع‌رسانی لازم به سازمان جهت آگاهی از استانداردهای روز دنيا و نيز تجهيزات مرتبط با زمينه فعاليت شرکت را دارد.

 

تیم پشتیبانی اریا ساسل