فروش

بخش فروش
از جمله مهم‌ترين فعاليت‌هاي اين شركت، نوآوري و ارائه آخرين محصولات شبكه‌هاي مخابراتي مبتني بر فيبر نوري مي‌باشد. با توجه به جايگاه شبكه‌هاي مبتنی بر فیبر نوري به‌عنوان بستر اصلي انتقال اطلاعات در شبکه مخابرات كشور و گسترش نياز كارفرمايان به اين تكنولوژي، اين شرکت برآن شد تا جهت حمايت از کاربران تکنولوژي‌هاي جديد مخابراتي، زمينه ارائه خدمات شايسته خود به صنعت مخابرات کشور را در زمينه‌هاي زير آغاز و فراهم نمايد.

 مفصل فيبر نوري
نقش مفصل‌هاي فيبرنوري محافظت از محل جوش تارها و اتصال كابل‌هاي فيبر نوري مي‌باشد و درصورت عدم محافظت صحيح ممكن است پس از مرور زمان به‌علت عدم آب‌‌بندي صحيح و نفوذ آب افت مفصل‌ها افزايش يافته و نهايتاً باعث تغييرات شديدي در کيفيت و قطع ارتباط شود. در اين خصوص شرکت آريا ساسل جم قادر به ارائه محصولات 3M آمریکا،SUMJIN کره و NETWORK می‌باشد.

 دستگاه فيوژن
اين شرکت قادر به تأمين دستگاه‌های اسپلايسر از شركت‌های FUJIKURA و Z-1C شرکت Sumitomo ژاپن که از بزرگترين توليد كننده‌های دستگاه‌هاي جوش تار فيبر نوري در دنيا هستند مي‌باشد و اين محصولات بيش از 45% بازار جهاني را به خود اختصاص داده‌اند. شايان ذکر است كليه دستگاه‌هاي فروخته شده توسط شركت آريا ساسل جم شامل خدمات آموزشی رايگان مي‌باشد.

 دستگاههاي تست و اندازه‌گيري
شركت‌هاي EXFO وJDSU از بزرگترين شركت‌هاي توليد‌كننده دستگاه‌هاي اندازه‌گيري و تست فيبر نوري و سيستم‌هاي مخابرات اپتيك و مورد تأييد شركت‌هاي بزرگي چون ARAMCO (شركت ملي نفت عربستان)،Deustche Telecom (شركت مخابرات آلمان)، France Telecom (شركت مخابرات كشور فرانسه) مي‌باشند.
اين سيستم‌ها به‌عنوان يک سيستم ماژولار قادر به انجام تست‌هاي OTDR، Dispersion و همچنين سرويس‌هاي DWDM و پروتكل SDH/SONET مي‌باشند.
دستگاه Max Tester شامل Power Meter، Light Source، Talk set،Visual fault Locator و تست Optical Return Loss در يك مجموعه كوچك و كارا مي‌باشد. ضمن آنكه كليه اين امكانات به‌صورت مستقل در دستگاه‌هاي جداگانه نيز ساخته شده است.

 تجهيزات غير فعال شبکه
تجهيزات لايه فيزيکي نقش مهمي در پياده سازي شبکه‌هايي با کيفيت بالا دارند. در واقع ايده‌ال بودن بستر، امکان نصب و راه‌اندازي سرويس‌هاي با کيفيت مطلوب را فراهم مي‌آورد و در اين راستا اين شرکت قادر به تامين تجهيزات پسيو شبکه از شرکت‌های 3M، Nexans ، Belden ، Schneider و KDP مي‌باشد.

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما